Konkurs Ofert „Strzelnica w powiecie 2021” – nasz system spełnia wszystkie kryteria projektu wirtualnych strzelnic laserowych!

Konkurs Ofert „Strzelnica w powiecie 2021” – nasz system spełnia wszystkie kryteria projektu wirtualnych strzelnic laserowych!

Chcesz złożyć ofertę realizacji zadania utworzenia strzelnicy wirtualnej w Konkursie Ministra Obrony Narodowej pn. „Strzelnica w powiecie”?

Pragniesz zdobyć środki na realizację zadań związanych z utworzeniem wirtualnych strzelnic umożliwiających prowadzenie zorganizowanego szkolenia strzeleckiego, w szczególności wśród młodzieży?

Skorzystaj ze współpracy z nami i uzyskaj pełne wsparcie w projekcie i wyposażenie w system do szkoleń strzeleckich Laser-Ammo.

Wszelkie informacje szczegółowe uzyskasz kontaktując się z nami poprzez zakładkę „Kontakt”

Pamiętaj, że kompletne wnioski przyjmuje Dyrektor Biura do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”

Nasze systemy treningu strzeleckiego z wykorzystaniem technologii laserowej pomagają podnosić kompetencje strzelców profesjonalnych i amatorskich.

Zależy nam, by wykorzystując najnowocześniejszą technologię opracowaną przez członków wojskowych służb specjalnych wspierać:

Rozwój sportu strzeleckiego w Polsce; 2. Zwiększenie dostępu do szkoleń strzeleckich dla uczniów szkół, które prowadzą działalność dydaktyczno – wychowawczą w dziedzinie obronności państwa (tzw. klasy mundurowe, oddziały przygotowania wojskowego), w szczególności w miejscach, w których nie ma dostępu do strzelnic bojowych; 3. Podniesienie atrakcyjności sportu strzeleckiego, kształtowanie i utrwalanie prawidłowych nawyków strzeleckich wśród uczniów szkół i członków organizacji proobronnych, w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistych realiów użycia broni palnej; 4. Aktywizacja formacji uzbrojonych niewchodzących w skład Sił Zbrojnych zainteresowanych sportem strzeleckim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.