Zestawy SureStrike

Rodzina produktów Laser Ammo pozwala użytkownikom wykorzystywać własne zasoby broni palnej, w tym systemy Airsoft lub systemy konwersji odrzutu, do treningu bezstrzałowego „dry-fire”. Od podstawowych reaktywnych systemów docelowych do zaawansowanych symulatorów, aż po w pełni konfigurowalne rozwiązania dla Force on Force (MILES)


SureStrike 9mm Premium Kit – zestaw do treningu bezstrzałowego „dry-fire”

Opis produktu – Nr katalogowy : 9MBSCK
Cena netto: 999 zł (+23%VAT)surestrike premium kit
System SureStrike służy do treningu strzeleckiego typu „dry-fire” – bezstrzałowego, z wykorzystaniem własnej broni palnej.
SureStrike 9mm Premium Kit to kompletny zestaw treningowy do broni krótkiej kalibru 9mm, z opcją dokupienia adapterów do innych kalibrów broni krótkiej lub długiej.
W zestawie mamy nabój laserowy, który wsuwamy do komory nabojowej pistoletu. W momencie oddania strzału iglica uderzając w ten nabój wyzwala wiązkę lasera, bezpiecznego dla oka czerwonego światła, symulującego punkt trafienia, w który uderzyłby pocisk wystrzelony z użytej broni. Miejsce, w które uderza iglica jest rodzajem zbijaka, co zabezpiecza iglicę przed zużyciem się podczas tego treningu.
W zestawie dodatkowo są:
– specjalna metalowa wkładka do lufy oraz pomarańczowa końcówka na lufę. Są to elementy zabezpieczające i pokazujące, że broń jest w pełni bezpieczna, rozładowana i gotowa do treningu bezstrzałowego.
– tarcze ze specjalną powłoką, która odbija i wzmacnia trafiającą w nią wiązkę lasera, sprawiając, że jest ona bardzo dobrze widoczna.
– baterie zasilające nabój laserowy.


Pytania? NAPISZ    Nie czekaj! ZAMÓW


Najnowocześniejsza technologia i najwyższy kunszt sprawiają, że SureStrike to najlepsza pomoc szkoleniowa w treningach „dry-fire”, a dostępna obecnie na rynku dla każdego strzelca z różnym poziomem doświadczenia!
Zasady instalacji SureStrike 9mm Premium Kit obrazuje poniższy film: