Programy


PROGRAMY SimWay

PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANE CHWILE

Sprawdź, jak wspaniałe i rozbudowane programy dołączone są do tego profesjonalnego systemu.
Obejrzyj system SimWay Hunt w tym krótkim filmie poniżej.

PRAWDZIWIE INTERAKTYWNA SYMULACJA

SimWay Hunt ™ oferuje realistyczne scenariusze polowań, w tym łosie, jelenie, dziki, bażanty, kaczki krzyżówki i gęsi.
Znajdziesz tu wiele programów opracowanych z myślą o edukacji i szkoleniach, które wykraczają poza wszystko, co do tej pory widziałeś! System jest równocześnie rozrywką dla każdego entuzjasty strzelectwa. Dostępne jest strzelanie do tarczy, do rzutków (skeet, trap, itp.) oraz wiele innych dyscyplin. Program SimWay Hunt ™ zawiera w sumie ponad 40 różnych scenariuszy z nieskończoną różnorodnością.

ŚWIATOWY LIDER

SimWay jest wiodącą technologią symulacji strzelania na świecie. Opracowana została w Szwecji i odnosi międzynarodowy sukces. Dzięki skoncentrowaniu się twórców na grach cyfrowych technologia ta oferuje różne możliwości trenowania myśliwych i strzelców sportowych, a także rozrywki dla każdego.
Trenuj z najbardziej zaawansowanym na świecie symulatorem interaktywnym do polowania i strzelania do celu!

NARZĘDZIE POMOCNE W TRENINGU STRZELECKIM

SimWay Hunt śledzi ruch lufy broni, dzięki czemu można odtwarzać i analizować dane wizualnie. Natychmiastowe informacje zwrotne umożliwiają lepsze i pełniejsze zrozumienie, jak poprawić swoje techniki kierowania i ogólne techniki strzelania. To sprawia, że SimWay Hunt jest również doskonałym narzędziem nauczania i uczenia się dla każdego wymagającego myśliwego i sportowca.
programy, strzelnica laserowa, symulator strzelecki, mobilna strzelnica sportowa, strzelanie, szkolenia, eventy, imprezy, wypożyczalnia, wynajem, sprzedaż, sport, rekreacja, laser, rywalizacja, adrenalina, cel, bezpieczna zabawa, SimWay Hunt, turnieje, zawody, targi, coaching, festyny, myśliwy, koło łowieckie, bractwo kurkowe, związek strzelecki, trap, skeet, biatlon, arcade, western, olimpic, konkurencje, wprawki, finał, sportowe, myśliwskie

PODWÓJNA PRZYJEMNOŚĆ

Tryb podwójny pozwala udostępniać dowolny cel na ekranie, aby wyzwać przyjaciół na pojedynek strzelecki, grać według scenariusza polowania na zwierzynę łowną, jak również w różne gry typu arcade. To z pewnością odwołuje się do twojego instynktu konkurencji i daje sporą dawkę adrenaliny!
programy, o produkcie, produkt, strzelnica laserowa symulator strzelecki mobilna strzelnica sportowa strzelanie szkolenia eventy imprezy wypożyczalnia wynajem sprzedaż sport rekreacja laser rywalizacja adrenalina cel bezpieczna zabawa

STRZELANIE DO RZUTKÓW – SPRAWDŹ TO!

SimWay Hunt powstaje we współpracy z Håkanem Dahlby, szwedzkim medalistą olimpijskim w podwójnym trapie. Twórcy są pewni, że udało im się stworzyć najlepszy na rynku symulator skeetu i trapu!
3D! Poruszaj się w cudownym czasie rzeczywistym, renderowanym świecie 3D, aby polować na dziki, łosie, jelenie lub ptactwo. Zobacz inne krótkie filmy obrazujące grę. Filmy.

SPRZĘT W ZESTAWIE

Zestaw SimWay Hunt jest wyposażony w realistyczne repliki broni, a także wiele dodatkowych urządzeń do zamontowania na własnej broni, w tym na strzelby i pistolety z podwójnymi lufami. Programy w zestawie są zawsze w wersji najbardziej aktualnej.

Nasz kanał You Tube

MODUŁY PROGRAMÓW SimWay:

⇒Myśliwskie
⇒Sportowe
⇒Rozrywkowe


Pytania? NAPISZ Nie czekaj! ZAMÓW